NABÍDKA APARTMÁNŮ

Vyberte ze 3 variant ubytování

Apartmány se nachází v patře rodinného domu na dolním konci malebné vesnice Němčičky. Každé apartmá má samostatný vstup a je nově vybudováno.

MALÉ APARTMÁ

Útulné zázemí při vašich cestách

Malé apartmá je vybaveno až pro 4 osoby. Ve společném prostoru se nachází kuchyňský koutek s vestavěnou lednicí, rychlovarnou konvicí a potřebným nádobím. Ve spacím koutě je manželská postel (2 lůžka) a po žebříku nahoře je spací patro s matrací (2 lůžka).

Ze společné obývací části se rovnou dostanete do stylově zařízené koupelny se vanou, toaletou a základními hygienickými potřebami.

FOTOGALERIE MALÉHO APARTMÁ

VELKÉ APARTMÁ

Více prostoru pro vaše pohodlí

Ve velkém apartmá ubytujeme až 8 osob. Najdete tu oddělenou ložnici, kde jsou dvě manželské postele (4 lůžka). V obývacím pokoji je rozkládací gauč (2 lůžka) a z obývacího pokoje vede žebřík do spacího patra, kde je dvoumetrová matrace (2 lůžka).

Obývací pokoj je spojen ve velkém prostoru s kuchyňským koutem, kde naleznete lednici, varnou desku, rychlovarnou konvici a základní nádobí. Z obývací části se rovnou dostanete do stylově zařízené koupelny se sprchovým koutem a toaletou.

FOTOGALERIE VELKÉHO APARTMÁ

PODKROVÍ

Za zvýhodněnou cenu je možnost pronajmout oba apartmány dohromady. Což znamená ubytování pro skupinu až 12 osob.

Na společné chodbě můžete využít posezení s výhledem do našich i sousedovic sadů a vinohradů.